Magia geometrii

Stosując rozmaite formy i kształty można zmieniać otaczające nas wnętrza w sposób, jaki wcześniej nie był dostępny. Pozwalają na to podwieszane sufity, które na życzenie właścicieli mogą stać się odrębnymi całościami o wyjątkowych walorach estetycznych. Oczywiście wszystko zależy od tego, czego oczekuje klient. Ludzie młodzi są w szczególności zainteresowani prostymi i nowoczesnymi kreacjami, które są dość dalekie od klasycznych kanonów wzornictwa. Ich niewątpliwymi walorami jest to, że są w stanie wkomponować się w niemal każdą przestrzeń i za każdym razem robić na odwiedzających je osobach spore wrażenie.

Najlepiej na sufitach sprawdzają się wyspowe dekoracje o owalnym kształcie. Opływowe formy są bardzo zalecane, bo dzięki nim wnętrze nabiera delikatności i przytulności. Łagodne kształty współgrają z nowoczesnymi meblami wykonanymi ze szkła i tworzyw sztucznych, a także z tymi, które bazują na drewnie lub materiałach drewnopodobnych. W tym przypadku można pozwolić sobie na to, aby podwieszany sufit stanowił odrębny byt. Jak już wiemy może także być sposobem na efektowne oświetlenie pomieszczeń.

Poza owalami na suficie ciekawie będą wyglądać również inne figury geometryczne, choć pole manewru nie jest w tym przypadku zbyt szerokie. Standardową alternatywą będą przecinające sufit linie proste.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *