Coś dla dzieci

Czy za pomocą sufitu można nadać specjalnego charakteru każdemu pomieszczeniu w domu? Oczywiście tak. Nie inaczej jest z pokojem, w którym urzędują najmłodsi lokatorzy. Dziecięce lokum ma to do siebie, że powinno być kolorowym azylem – miejscem zabawy, wypoczynku i nauki. Funkcje zmieniają się z wiekiem, zmienia się również charakter wystroju. Stosując podwieszany sufit dekoracyjny można uzyskać zaskakująco efektowne rezultaty. Młodsze dzieci będą zachwycone, jeśli patrząc w górę ujrzą ulubione postacie z bajek. Naniesienie na powierzchnię odpowiedniej fototapety nie stanowi żadnego problemu. A frajda dla dziecka będzie naprawdę ogromna!

Lata będą mijać i zmienią się nieuchronnie gusty i estetyczne zapatrywania naszych pociech. Nieco starsze dzieci (a szczególnie chłopcy) często przeżywają okres fascynacji komiksami. To również przebogata kopalnia kultowych postaci, takich jak Batman, Spider-man czy Superman. Bez problemu kupimy odzież lub gadżety z graficznymi motywami zaczerpniętymi z tych historii. Także z fototapetami nie powinno być kłopotu. W ostateczności można za dopłatą zamówić je bezpośrednio u producenta.

Jeśli w pokoju potomka zdecydowaliśmy się na podwieszany sufit, można bez problemu zmieniać obrazy w zależności od wieku dziecka oraz jego aktualnych upodobań. Jak zawsze wszystko zależy od naszej wyobraźni.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *