Coś dla dzieci

Czy za pomocą sufitu można nadać specjalnego charakteru każdemu pomieszczeniu w domu? Oczywiście tak. Nie inaczej jest z pokojem, w którym urzędują najmłodsi lokatorzy. Dziecięce lokum ma to do siebie, że powinno być kolorowym azylem – miejscem zabawy, wypoczynku i nauki. Funkcje zmieniają się z wiekiem, zmienia się również charakter wystroju. Stosując podwieszany sufit dekoracyjny można uzyskać zaskakująco efektowne rezultaty. Młodsze dzieci będą zachwycone, jeśli patrząc w górę ujrzą ulubione postacie z bajek. Naniesienie na powierzchnię odpowiedniej fototapety nie stanowi żadnego problemu. A frajda dla dziecka będzie naprawdę ogromna!

Lata będą mijać i zmienią się nieuchronnie gusty i estetyczne zapatrywania naszych pociech. Nieco starsze dzieci (a szczególnie chłopcy) często przeżywają okres fascynacji komiksami. To również przebogata kopalnia kultowych postaci, takich jak Batman, Spider-man czy Superman. Bez problemu kupimy odzież lub gadżety z graficznymi motywami zaczerpniętymi z tych historii. Także z fototapetami nie powinno być kłopotu. W ostateczności można za dopłatą zamówić je bezpośrednio u producenta.

Jeśli w pokoju potomka zdecydowaliśmy się na podwieszany sufit, można bez problemu zmieniać obrazy w zależności od wieku dziecka oraz jego aktualnych upodobań. Jak zawsze wszystko zależy od naszej wyobraźni.